04.07.2021

Лімузин в Ужгороді на весіллі Євгенія та Соломиї

26 червня чудова пара Соломия та Євгеній стали до шлюбу та скористалися послугами прокату лімузину Хаммер — білосніжний лімузин як й годиться на весіллі. Коллектив фірми Лімолюкс вітає молодят! Бажає, щоб все подружне життся було бь чистим та безхмарним, як вбрання нареченої. Дякуємо за вибір Хамер лімузина в Ужгороді!

04.07.2021

Оренда лімузинів та машин від компанії LimoLux


Компанія з прокату лімузинів працює без посередників! Ви маєте можливість замовити два-три автомобілі на прокат одночасно за доступними цінами оренди машин з водієм!

Автомобіль Cadillac Escalade — 2017 рік! та

Лімузин Toyota Land Cruser 200!

Для  потужного джипа Cadillac Escalade та Лімузину toyota-land-cruser-200 немає перешкод! навіть, якщо дорога існує лише як напрямок, джип Каділак та лімузин майстерно подолає всі перешкоди, при цьому як весільне авто буде виглядати урочисто та по-богатому!

16.05.2021

День народження у лімузині — День народження у лімузині Вінниці


Хаммер лімузин — вдалий вибір для святкування Дня народження! Адже лімузин прсторий та затишний, має місце для 14 друзів та шкіряний диско-салон. 16 травня лімузин кружляв нічними вулицями Вінниці та святкував разом з веселою компанію, що зібралась з нагоди повноліття головного пасажира Хамер лімузина. Наші вітання, побажання найкращого, що може бути у підлітка та вдячність, що обрали лімузин в Вінниці в нашому автопарку.

04.02.2021

Лімузин Hummer в Костополі


Лімузин Hummer в Костополі на весіллі Федора та Вікторії! Наші вітання та вдячність за вибір послуг Лімолюкс

Лімузин Хаммер (лімузин Hummer) стане справжньою знахідкою! Любите музику і танці? Тоді лімузин Хаммер до ваших послуг. Саме цей лімузин здатен вмістити до 14 осіб в свому просторому та яскравому салоні!
Оздоблений хромованими деталямі — лімузин не залишить байдужимим навіть дуже вибагливих бажаючих взяти лімузин на прокат! Оренда лімузина Хаммер з хромованими деталями — запорука красивих стильних спогадів!

01.12.2020

молодята та лімузин Hummer H-2

Зима не бариться із холодами! А нам і не треба! А ось молодята поспішають поєднати свої долі та сердця! Прокат лімузинів «Limo-lux» щиро вітає подружжя! А всім нагадуємо, що важливіше за все погода в домі! А як зробити поїздку комфортною знають досвідчені керманичі прокату лімузинів «Святковий кортеж«!

На фото — молодята та лімузин, обраний ними для весілля — Хаммер лімузин

29.11.2020

Лімузин Hummer H-2 Київ


Лімузин Hummer H-2 Київ
Прогулянка нічним містом! Що мож бути романтичніше в наш божевільний та метушливий час. Нічні вогники заворожують. Рівномірне похитування в затишному салоні лімузин хамер hummer лімузин заспоковує, мерехтіння міста налаштовує на романтичний настрій. Компанія з прокат лімузину «Святковий кортеж» пропонує всім доброго здоровячка та вміння створити позитив! А ми зробимо все, що залежатиме від компанії з оренда лімузин

04.11.2020

Святковий кортеж

Святковий кортеж — Компанія з прокату лімузинів надає 2-3- та більше лімузинів одночасно! Все для вашого задоволення: лімузин на весілля від еконоваріанту до супермега коштовних.
Весь автопарк оренди лімузинів на весілля недорого та розкішно на сайті.
Обрати свій Святковий кортеж
На фото:
Лімузин Лінкольн
Лімузин Хаммер

04.11.2020

Лімузин Hummer H-2 — лімузин співучого весілля

Лімузин Hummer H2 white обрали наші замовники для весілля. Прокат лімузин Хаммер — це справжня дискотека на колесах. Всім весіллям можена заспівати караоке, не виходячи з лімузину, який оренда лімузину на весілля недорого Святковий кортеж

04.11.2020

Лімузин Mercedes на весілля — класика завжди у моді


Для класичного весілля молодята обрали 

Лімузин Mercedes
білий перламутр лімузину гарно пасував до сукня нареченої.
Прокат лімузинів вітає молодят Данієля та Вікторію з весіллям та дякує, що обрали

Лімузин Mercedes — лімузин на весілля саме в компанії Святковий кортеж

24.10.2020

Святковий кортеж у Хмельницькому

Святковий кортеж у Хмельницькому з радістю надав послуги проката лімузина на весілля чарівній парі молодят, що обрали щасливим днем 10 жовтня 2020 року!
В святковий кортеж молодята орендували розкішний лімузин у ретро стилі лімузин лінкольн ескалібур. Наші вітання!

Лімузин Lincoln Excalibur

04.10.2020

Весільний лімузин Борислав львівські лімузини

Лімузин Chrysler 300C kareta — карета на весіллі в Бориславі Львівської  області. Таких вишуконостей Борислав не бачив з часів: коли австро-угорські вельможі дефілювали на каретах на весіллі

Лімузин Львів, лімузини львів, прокат лімузинів у Львові, оренда лімузину Львів, ціна прокату лімузинів у  львові, лімузин борислав, прокат лімузинів у бориславі, оренда лімузину борислав, лімузин дрогобич, прокат лімузинів у дрогобичі, оренда лімузину дрогобич, лімузин червоноград, лімузни червоноград, прокат лімузинів у червонограді, лімузин золочів, прокат лімузинів золочів, лімузини золочів, лімузин сокаль, лімузини сокаль, прокат лімузинів у сокалі, лімузин стрий, лімузини стрий, прокат лімузинів у стрию, лімузин на прокат стрий

15.12.2019

Автомобіль Cadillac Escalade на весіллі!

Чим керуються люди, коли замовляють лімузин на весілля, а потім НЕ роблять гарніх світлин, «Святковому кортежу» незрозуміло! А ось фото, зроблені на тлі гарного весільного авто прикрасять сімейний фотоальбом, безперечно!

Фото 

Автомобіль Cadillac Escalade на весіллі! Та пара молодят із друзями!

 

15.12.2019

Hummer свята не спортить! 

Hummer свята не спортить! 
Компанія з прокату лімузинів працює вже не перший рік та надає якісні послуги  з оренди весільних лімузинів! Але знаєте, кожного разу приємно бачити щасливі посмішки молодят та їх гостей! Дякуємо, що в першу сумісну подорож як подружжя обрали саме «Святковий кортеж» та оренду Хаммер лімузину! І, нехай поїздка була нетривалою, а дорога бажає кращого, щиро зичимо щоб свято залишалось в Душі якомого довше!