13.05.2024

Як обрати лімузин? — поради професіоналів

Вибір лімузину та Планування весілля — це особливий момент, який може бути захоплюючим, а може трохи й напружити. Адже молодятам хочется, щоб весільний день став би бездоганним у всьому: від шпильок до лімузинів.
Про весільні сукні та модні ресторани читайте в наступному випуску блогу, а в цій статті ми, колектив прокату лімузинів, повідаємо про всі тонкощі вибору лімузину на весілля.

Одже, кількість гостей — першочергове, що необхідно визначити для оренди лімузину. Якщо молодята планують, що вони будуть насамоті, то гарний вибір — лімузин до 5 пасажирів. Пропонуємо придивитись до

Лімузин Chrysler 300C kareta


А за умови, що разом із молодятами мають поїхати багато родичів, друзів та інших гостей, то у пригоді стане великий лімузин Hummer або й два лімузини! Хаммер може вмістити до 14 пасажирів.

Наступний аспект вибору лімузину — це стиль весілля. У будь-якому випадку білий колір будь-якого з лімузинів нашого автопарку буде доречним на святі, а ось із маркою необхідно визначитись! Весілля із смаком вінтажу? Пропонуємо лімузин у ретро стилі —

Лімузин Lincoln Excalibur

За сценарієм весілля планується класне і класичне? Тоді вдалий вибір —

Лімузин Mercedes-Benz W-221

Радимо не забувати про комфорт! Краще запросити в лімузин менше гостей, ніж відчувати незручності та дискомфорт! 

Також врахуйте свій бюджет. За досвідом, для вдалого весільного дня, маршруту молодят та заплановоної фотосесії необхідно біля 5 годин. Тож, розрахунок має бути із ціни прокату лімузинів саме за цей час. Ціни оренди лімузинів 
Вибір ідеального лімузину для вашого весілля — важлива деталь, що допоможе зробити день вдалим! А НЕ вибір лімузину сприяє незручностям та тисняві у звичайних автівках.

Ці прості поради зможуть допомогти обрати лімузин для молодят та обрати найкращу для святкового дня послугу оренди лімузина з водієм для незабутніх вражень!

 

 

 

 

Повернутися назад...